Na een zonnige en feestelijke Koningsdag in de stad (of elders) ontmoeten we elkaar op de vierde zondag van Pasen weer in Het Brandpunt. We lezen uit het evangelie naar Johannes (10, 1-10) over ‘herderen’. Daar komt dienstbaarheid bij kijken, maakt Jezus duidelijk aan zijn volgelingen en anderen. Met hem verbinden wij ons, als we bij de tafelviering het brood en de wijn ontvangen die ons zijn leven te binnen brengen.
Bij de tafelviering zijn ook deze keer geen beker(tje)s met wijn of druivensap, maar kan het brood in de schaaltjes met wijn of sap gedoopt worden. Het schaaltje met druivensap is te vinden aan het einde van de rij.
In deze viering geven we ook uitdrukking aan de verbindende verankering met de katholieke kerk, waardoor de katholieke voorgangers in Het Brandpunt zich na de ontvlechting gedragen mogen weten. U vindt daar meer over elders in deze nieuwsbrief.
NB: er is deze keer geen kinderwoorddienst!
Kees van Mechelen verzorgt de muziek, Peter Schrieken is welkomheter en ds. Anna Walsma is voorganger. Weet je welkom!