Laatste nieuws

Vrouwevaert 2026

vrouwevaert

Met Maria op pelgrimstocht

In 1444 maakte een vondst van een Mariabeeldje in het water van de beek bij Amersfoort van de stad een bedevaartplaats. Sinds eeuwen wordt dit Mirakel herdacht door de jaarlijkse bedevaart ter ere van Onze Lieve Vrouw van Amersfoort.

Deze oude traditie wordt ook dit jaar in ere gehouden met de “Vrouwevaert” op zaterdag 16 mei.

Laten wij ook dit jaar in beweging komen en op weg gaan als “Pelgrims van Hoop” en gehoor geven aan de oproep om samen te werken aan een wereld, waarin liefde en gerechtigheid de boventoon voeren en waarin de hoop op Gods belofte ons leidt en inspireert.

De start is om 7:30 uur met een viering van Woord en Gebed in de Oud-Katholieke Georgiuskerk aan ’t Zand 13 te Amersfoort. Aansluitend is er een stille bidtocht rond de oude binnenstad waaronder een gebedsmoment in de Onze Lieve Vrouwetoren.

Na de voettocht is er dan een afsluitende gebedsviering in de Sint Franciscus Xaveriuskerk en aansluitend ontmoeting met een kop koffie.

diaken Frank Sieraal

Onze Lieve Vrouwe Gilde – Amersfoort

Nieuwsbrief Het Brandpunt👋

Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.

Previous Post

Peacewalk als wandelende leerschool

Next Post

Huiszegen voor nieuwe jaar

Start typing to see you are looking for.